REVİ İLE SAĞLIKLI DEĞİŞİMLER

Modern medikal estetik – güzellik uygulamalarını ilke edinen, yeni teknolojinin kullanımı noktasında Türkiye’de öncü merkezler arasında yer alan REVİ. Güzellik ve bakım işlemlerinde uyguladığı yüksek standartlar sayesinde misafirlerinin memnuniyetini en üst düzeye çıkaran REVİ kadrosunda bulundurduğu profesyonel çalışanlarıyla Uzm. Estetisyen Ferit Bakır tarafından 10 Temmuz 2010 tarihinde Göktürk’te kurulmuştur.

Uzun yıllardır süre gelen hizmet aşkını, kuruluşundan bu yana Göktürk’te sürdüren Revi Klinik, % 100 Müşteri Memnuniyeti ve “Sağlıklı Değişimler” ilkesini benimsemektedir. Yaklaşık 220 metre kare alanda huzurlu bir atmosfer ile dizayn edilen REVİ, Dünya çapında kabul gören, patentli cihaz ve ürünleri ile danışanlarını gülümsetmek için çalışmaktadır.

REVİ, İnsan sağlığı önceliği olan, iş ahlakı ve etik değerlerine bağlı, gülümseyen uzmanları ile danışanlarının ihtiyaç duyduğu onlarca farklı hizmet ile geleceğe adım atmaya devam etmektedir. İnancını ve çalışma azmini, eğitim ve tecrübelerinden alan REVİ Ekibi, sektöre öncülük etmek, gelişmeleri takip eden ilklerden olmak isteği ile motivasyon kaynağı yaratmaktadır.

REVİ, her danışan gülümsemeli, mutlu olmalı, referans olmalı, aile olmalı düşüncesi ile çalışmaktadır.

MARKA HAKLARI FERBA ESTETİK KOZMETİK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİNE AİTTİR.

Anketimize katılmak
ister misiniz?
Hızlı İletişim Formu